Kryštále sú naveky

Krištále, drahokami a polodrahokami nám už cez generácie skrášľujú krk, prstene, koruny, čaše a chrámy. Boli obľúbené v starovekom Egypte, Grécku aj Ríme. Inštinktívne vedeli, ako používať vzácne drahokamy, aby zlepšili svoje zdravie.  Umiestňovali ich do koruniek, čiaš a pohárov, používali ich aj vojaci pred bojom aby sa posilnili a vyčistili si myseľ. V tradičnej čínskej medicíne sa stále používa ruženín na špičku ihiel na akupunktúru, aby prehĺbili proces hojenia. Inštinktívne vieme, cítime, že na týchto krásnych umeleckých dielach matky prírody je niečo zvláštne a zázračné.

Volajú nás, a to je v poriadku.

 

Dostaňte sa na správnu frekvenciu

Celý svet poháňa energia a vibrácie rôznych frekvencií. Každý človek, každý predmet vibruje na rôznych frekvenciách. My – naša duša – naša sila života – toto všetko sú energie a všetko je o energiích a vibráciách. Táto sila sa nedá vidieť ale dá sa cítiť.

Sme energetické magnety, príjmame a odovzdávame energiu, sme energetické špongie, prenášame energiu a hľadáme energiu. Keď sme šťastný energia vibruje na vysokej úrvni, naopak keď sme smutný naša energia vibruje na nízkých frekvenciách. Energia ‘tečie‘ a mení sa, môžeme ju meniť za pomoci krištáľov aby sme mohli vibrovať na frekvenciách po kterých túžime.

Zvýšte svoje vibrácie

Ako vlastne funguje krištáľom nabitá voda? Blahodárne účinky takejto vody poznali už aj naši predkovia. Pokiaľ je kameň umiestnený do vody, prenesie svoje vibrácie a účinky na vodu. Na vodu ktorú môžeme bezpečne vypiť a takto si dopriať takýto magický elixír. Takáto voda dokonale čistí naše čakry a má silu liečiť naše telo na emocionálnej, spirituálnej ale aj fyzickej úrovni.

FIREMNÉ ÚDAJE:

pure nature s.r.o.

Ul. Mieru 1

945 01 Komárno

Slovensko

IČ DPH: SK2023975426

BANKA: Slovenská sporiteľňa, a.s.

SWIFT: GIBASKBX

IBAN: SK4809000000005062007286

EMAIL: info@vibez.sk

TEL. ČÍSLA:

Lucia +421918919865

Andrea +421911646572