Často kladené otázky:

AKO POUŽÍVAŤ FĽAŠKU VIBEZ?

Jediné, čo musíte urobiť, je naplniť vašu Vibez krištáľovú fľašu ideálne s filtrovanou vodou, ale kľudne aj s obyčajnou vodou.

 

AKÝ MÁ FĽAŠKA OBJEM?

Každá sa mierne líši vďaka rôznym rozmerom krištáľov keďže sú prírodné, v každej fľaši je teda mierne odlišný objem, každá má ale približne 500 až 550 ml objemu.

 

AKO JE KRIŠTĽ PRIPEVNENÝ NA FĽAŠU?

Krištáľ je pripevnený jemnými káblami z nehrdzavejúcej oceľe na platformu z nehrdzavejúcej oceľe, a táto platforma sa skrutkuje na spodok vašej fľaše.

 

AKO ČISTIŤ FĽAŠU?

Odporúčame ručné umývanie, uistite sa, že tiež umývate aj tesnenia, ktoré sú v hornej i spodnej časti. Čo sa týka čistenia krištáľov, existuje mnoho spôsobov, náš obľúbený je ponoriť krištáľ do sklenenej misky s vodu a dať ho k oknu kde na neho svieti mesačný spln (nechajte tak cez celú noc), takto svôj krišťáľ očistíte a zároveň nabijete.

Z ČOHO JE FĽAŠA VYROBENÁ?

Fľaša je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla neobsahujúceho BPA, prírodných kryštáľov a nehrdzavejúcej oceľe. Nepoužíva sa pri jej výrobe žiadne lepidlo.

 

ČO ROBIŤ KEĎ FĽAŠKA PRETEKÁ?

Áno, prosím nerobte si starosti. Keď naplníte svoju fľašu, uistite sa, že vnútorné tesnenia sú úplne zatlačené na spodnú časť veka. Uistite sa, že veko a sklenená časť sú pevne priskrutkované. Keď naplníte fľašu, potraste s ňou trošku nad umývadlom , aby ste vytriasli nadbytočnú vodu, ktorá mohla byť vytlačená tesnením. Utrite ju.

 

Bude môj kryštál vyzerať ako tie, ktoré vidím tu v e-shope?

Majte na pamäti, že krištály majú rôzne tvary, veľkosti a farby. Sú dokonale nedokonalé a úplne jedinečné! Vaša fľaša nemusí presne pripomínať tie, ktoré sú tu na webovej stránke. Môžu mať jemnejšiu alebo silnejšiu farbu. Môžu obsahovať prírodné inklúzie, zahmlenia, trhlinky a iné nedokonalosti, ktoré sú spôsobené prírodnými príčinami.

 

Ak chcete vidieť širšiu škálu rôznych kryštálov, ktoré ponúkame, odporúčame vám, aby ste si pozreli našu Instagramovú stránku: @highvibezh2o.

 

Vyhláška

Firma pure nature s.r.o. a značka Vibez netvrdí, že vyliečí akékoľvek ochorenia. Akékoľvek vyhlásenia týkajúce sa kryštálov a výrobkov značky Vibez v mene spoločnosti pure nature s.r.o. pochádzajú výlučne z osobných skúseností. Výrobky značky VIBEZ nie sú určené na náhradu za odbornú lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu. Vždy sa obráťte na svojho lekára alebo iného kvalifikovaného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti ohľadom akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vášho zdravotného stavu. Značka Vibez má pozitívny postoj k alternatívnym a holistickým liečebným postupom ale netvrdí, že uzdravuje akékoľvek ochorenia. Snažíme sa podporovať zdravé návyky prostredníctvom premysleného dizajnu, ktorý kladie dôraz na pozitívne myslenie a aj ekologický životný štýl. Naše dizajny výrobkov, sa sústreďujú na prírodné kryštály, chceli by sme povzbudiť našich klientov, aby pili viac čistej vody, menej sladkých nápojov a znížili používanie zastaraných toxických plastových fliaš.

 

Zatiaľ čo alternatívna liečebná komunita už dlho oceňuje prírodné krištály a ich obrovskú silu, liečenie s krištáľmi je hlbokou osobnou a duchovnou praxou. V žiadnom prípade netvrdíme že sa udeje zázrak/mágia, medzi používateľom fľaše a kryštáľom. Povzbudzujeme ľudí, aby radšej vyhľadali odbornú lekársku pomoc pri diagnostikovaní a liečbe chorôb, či už sú to zdravotné, emočné a / alebo duchovné stavy. Poraďte sa so svojím lekárom alebo iným kvalifikovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti so všetkými otázkami týkajúcimi sa Vášho zdravotného stavu.